ivka.cz

AKCE

smiley

Nové plechové

modely motorek a tramvají !!!

Nové dekorace !!!

 

  

 

Doporučujeme Vám :

www.retro-obchudek.cz

 

Módní doplňky si u nás pro svou tvorbu vybrala i fotografka a malířka Miriam Prokopová. Na její krásná díla se můžete podívat na stránkách :

http://www.miriam-prokopova.cz/

Upozornění:

u objednávek nad 2000,-Kč požadujeme platbu předem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT:
e-mail: info@ivka.cz
Mobil: +420 728 131 531


-----------------------------------

Aktuality, zprávy

UPOZORNĚNÍ !!!

Dle nového platného ceníku České pošty, se může výše dobírky změnit !!!

 

Ze zdravotních důvodů je e-shop v omezeném provozu.

 

 

 

TOPlist

Nákupní řád

Nákupní řád

Tento nákupní řád platí pro internetový obchod www.ivka.cz

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: info@ivka.cz

 

Objednávka zboží

Nabídka zboží je uvedena na stránkách internetového obchodu www.ivka.cz, přičemž  nezaručujeme okamžitou dostupnost uvedeného zboží. Cena uvedená u každého produktu je konečná. Vyhrazujeme si právo na změnu cen, o které však bude kupující vždy dopředu informován.

Veškeré objednávky jsou závazné!

Odeslání objednávky = souhlas s tímto nákupním řádem!

Pro nákup je nutná registrace - vyplnění osobních údajů zákazníka, které jsou nezbytné pro správné vyřízení objednávky.

Kupující bere na vědomí, že pokud do objednávky neuvede telefonní kontakt nebo e-mailovou adresu, bude jeho objednávka vyhodnocena jako fiktivní a nebude vyřízena.

Potvrzení o zaevidování objednávky Vám bude zasláno automaticky na Vámi uvedený e-mail.

Vlastnické právo ke zboží přechází na zákazníka v okamžiku zaplacení, nebo předáním dopravci.

 

Platební podmínky

Česká pošta - dobírkou (dle platného ceníku České pošty, a proto se cena dobírky může uměnit !!!)
Zboží Vám bude zasláno na dobírku, Českou poštou. Jakmile Vám pošta zboží přiveze domů, nebo si své zboží převezmete na poště, bude potřeba uhradit okamžitě celou cenu Vaší objednávky doručovateli. Poté Vám bude zboží předáno přímo doručovatelem.

Česká pošta -  platba předem (dle platného ceníku České pošty)
Zboží Vám bude zasláno Českou poštou. Peníze zaplatíte předem na náš účet (ČSOB,a.s. číslo201979470/0300) dle pokynů, které obdržíte po odeslání objednávky.Platba předem je rychlejší a ušetří se za relativně drahou dobírku.

 

Dodací podmínky

Zboží zasíláme pouze na území České Republiky. Zboží Vám bude zasláno Českou poštou.

Na dobírku zasíláme zboží pouze po ČR do max. výše  2000,-Kč a to z důvodu neserióznosti některých zákazníků.

Objednávku zpracujeme a odešleme (tj. předáme České poště) nejpozději do 15 pracovních dnů od jejího přijetí. Tj. zásilku nebo oznámení České pošty o uložení zásilky by měl zákazník obdržet nejpozději do jednoho kalendářního měsíce od data objednání zboží (tato doba závisí na rychlosti dodání Českou poštou).

Náklady na dopravu zahrnují poštovné (vždy posíláme doporučeně), balné a pojištění zásilky, dle výše ceny objednávky.

Zboží dodáváme zpravidla do 6-15ti pracovních dnů, pokud zboží není aktuálně dostupné, budeme Vás informovat a domluvíme termín dodání.

Některé naše zboží je vyráběné na zakázku, nebo je objednáváno ze zahraničí. U tohoto druhu zboží Vás budeme, o stavu objednávky a dodací lhůtě, telefonicky nebo e-mailem informovat.

Pokud si zákazník zásilku nevyzvedne a bude mít o zboží stále zájem, musí o opětovné zaslání požádat. Pro opakované zaslání připočte prodávající k ceně další poštovné a balné v plné výši, a platba musí být provedena předem, nikoli na dobírku.

Česká pošta za zboží během přepravy ručí. Proto doporučujeme, aby si kupující VŽDY zásilku při přebírání od České pošty důkladně prohlédl a v případě jejího poškození zásilku nepřebíral a ihned na místě sepsal s pracovníkem České pošty protokol o poškození. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího zaplacením kupní ceny a předáním dopravci.

V případě rozbití či poškození zboží při přepravě ČP či jiným přepravcem, zákazník zboží reklamuje na příslušné poště (u přepravce) sám. V tomto případě s sebou vezměte rozbité zboží, krabici, ve které Vám zboží bylo dodáno včetně obalových materiálů (vše je potřebné pro hladký a rychlý průběh reklamace). Nejlepší  je obrátit se na ČP ihned.

 

Odstoupení od kupní smlouvy, vrácení či výměna zboží, reklamace

Na všechno zboží poskytujeme záruku 24 měsíců, není-li v detailu produktu uvedeno jinak.

Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 24. hodin od objednání zboží. Při odstoupení po 24. hodinách máme nárok vyžadovat náhradu nákladů, vynaložených na vyřízení objednávky.

Odstoupení musí být provedeno písemně prostřednictvím e-mailu, v odstoupení kupující uvede číslo objednávky a datum nákupu.

Zboží nepřijímáme zpět:

1.    bylo-li  poškozeno při přepravě (za takové poškození neneseme odpovědnost! Při převzetí si vždy balík prohlédněte a při známkách zjevného poškození sepište reklamaci s dopravcem!) nebo poškozeno kupujícím.

2.   bylo-li poškozeno z důvodu špatného používání,  skladování , apod. (např.: oblečení musí být nenošené, neprané, nežehlené, nesmí být cítit parfémem nebo pracím práškem)

3.    nepřiložíte-li ke zboží originální doklad o koupi

Náklady na poštovné, spojené s vrácením zboží, nese zákazník. Zboží je nutno vracet zasláním poštou jako doporučenou zásilku! Zboží nelze vracet zasláním na dobírku, takové zásilky nepřebíráme. Nepřijímáme ani zásilky, o kterých nejsme informováni, že dorazí.

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s právním řádem. Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady!

Vyhrazujeme si právo ukončit, po upozornění, obchodní vztah s takovým nakupujícím, jehož reklamace jsou neúměrné  nebo jeho nákupy jsou vyhodnoceny jako spekulativní, stejně tak i s kupujícím, který nepřebírá doporučené zásilky!

Peníze za vrácené nebo reklamované zboží (pokud nebude nahrazeno novým) budou vráceny do 14 dnů (od doručení vrácené zásilky) na účet.

Pokud bude chtít zákazník zásilku či jednotlivé zboží z jakéhokoliv důvodu reklamovat, je nutné, aby podal žádost o reklamaci nejpozději do 7 kalendářních dnů od převzetí zásilky. Nárok na reklamaci prodávající vyhodnotí, a pokud bude uznán, reklamaci do 30 dnů vyřídí. 

UPOZORNĚNÍ:Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek (nákupního řádu).

 

Ochrana osobních údajů

•    Kupující souhlasí se zpracováním svých osobních údajů a dává souhlas se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů Provozovatelem, a to za účelem dodání zboží. Nakládání s osobními údaji kupujících podléhá úpravě nařízení Evropské unie 2016/679 (GDPR) upravující podmínky zpracování osobních údajů.

Abychom Vám mohli nabídnout naše zboží a služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím.

Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musíme při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi a k realizaci prodeje zboží. Pokud nakupujete jako firma potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ.

Vezměte prosím na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

· požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

· požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

· vzít souhlas kdykoliv zpět zasláním emailu na info@ivka.cz

· požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

· v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás

Ostatní

Kupující bere na vědomí, že fotografie uvedené u zboží mohou v některých případech zkreslovat  barvu zboží, což nepředstavuje vadu zboží.

Kupující bere na vědomí, že pokud do objednávky neuvede telefonní kontakt nebo e-mailovou adresu, bude jeho objednávka vyhodnocena jako fiktivní a nebude vyřízena.

Námi nabízené zboží je vždy jen po pár kusech!

Kopírování jakéhokoli obsahu z www.ivka.cz je zakázáno!

Šperky, módní doplňky či ostatní oblečení na fotografiích, kromě zmiňovaného, není součástí prodeje, pokud v detailu produktu není uvedeno jinak.

 

Nejsme plátci DPH, cena uvedená u zboží je konečná.

 

Internetový obchod  provozuje Iva Šedinová, sídlem Kolínská 61,  28161 Kouřim, IČ 49849093. FO je zapsaná v Živnostenském rejstříku dle ŽL ev.č.320401-13378-00,vydaného Městským úřadem v Kolíně, č. j. : 521/03/OŽÚ/J


 

 

 

 

Děkujeme Vám za Vaši návštěvu a zájem.

Doufáme, že budete s naším zbožím i s našimi službami spokojeni a že se k nám budete rádi vracet.